Jóga pro ženy

Pokračujeme i v roce 2022 v Modrém sále KD Krakov

Jóga pro ženyJóga pro ženy

NEJEN GRAVID JÓGA

Pondělí 16-17 v Modrém sále

Tato lekce je vhodná nejen pro nastávající maminky, ale i maminky po porodu, nebo pro ostatní klientky, které si chtějí přijít zacvičit v tomto odpoledním čase. V případě těhotenství doporučuji přijít začít cvičit po ukončeném prvním trimestru, případně po porodu po šestinedělí. Lekci upravuji dle aktuálního stavu příchozích, těhotenská jóga má určitá specifika, která ctím a dodržuji. Tato lekce probíhá v klidném tempu. Pokud jste maminka po porodu a nechcete být ani chvilku bez miminka, je zde pro vás páteční dopolední lekce pro maminky s miminky. 


JÓGOU ZPÁTKY DO POHÁDKY

Středy 17:15-18 v Modrém sále

Cvičení s předškolními dětmi  - lekce je provázena zábavnou formou, kde se inspirujeme přirodou, zvířátky a celých 45 min jsou dětičky vtaženy do příběhu. Prohlubuje se tak jejich představivost, uvědomování si sama sebe, posilují si taktéž nejen sebedůvěru, ale i celý svalový systém. 


JÓGA PRO MAMINKY S MIMINKY

PÁTKY 9-10 v Modrém sále

Lekce jógy pro maminky s miminky je přizpůsobená především potřebám miminek. Na lekci mohou přijít maminky s dětmi cca od 2 měsíců max. do 2 let. Setkávají se zde maminky, které mají často pocit  izolace právě proto, že jsou doma se svými ratolestmi. Nemají hlídání, nebo své děti nechtějí opouštět. Proto je tu lekce jógy pro maminky s miminky, kterou si užijí všichni bez výčitek svědomí. Lekce trvá 60 minut a skládá se z několika částí. Začátek je věnován relaxaci, zklidnění a přípravě na jednotlivá cvičení, kde si zlepší maminky svou tělesnou kondici po těhotenství a porodu. Poté je část pro miminka a na závěr opět osvěžující relaxace. Pro maminky není nutná předchozí zkušenost s jógou. Maminky nebojte se, že se Vaše dítka nebudou umět chovat, vše je dovolené :-). Vezměte si s sebou prosím dobrou náladu a snad deku pro své miminko, kvůli lepšímu komfortu.

 

Cena za lekci od 120.- Kč

 

Informace a rezervace:

Lektorka: Nikola Mrázková

www.yoga-health.webnode.cz

justyoga2013@gmail.com

tel: 776 011 933

zavřít