Taneční škola InDance

Nabídka kurzů pro děti od 3 let

Kurzy taneční školy InDance - přihlašte se na www.indance.cz 

více informací na tel. 602 121 000; info@indance.cz

V lekcích Taneční školy InDance se vyučuje moderní tanec podle jedinečné taneční metodiky, která je založena na propojení estetického a zdravého pohybu. Zkušení a školení lektoři vyučují tanec s ohledem na správný vývoj organismu. S vědomím toho, že tanec a pohyb působí jak na fyzické zdraví, tak i na psychickou pohodu tanečníků, jsou zvaní do kurzů všichni zájemci o zábavu a endorfiny. Předchozí taneční zkušenost není nutná.

Všichni tanečníci a jejich rodiče a přátelé se mohou těšit na představení v divadle před Vánoci a na konci školního roku.

 V KD Krakov můžete navštěvovat kurzy:

Podrobné popisy tanečních kurzů a přihlašování naleznete na webu Taneční školy InDance

 

Průběh lekce

Každá taneční hodina má dvě části. Během první části, kterou můžeme nazvat rozcvičovací, tanečníci pracují na správném držení těla a na své taneční technice. Tato část připraví tělo na část druhou, kde se nacvičují nové kroky a choreografie, kterými se jednotlivé skupiny prezentují na představení v divadle. Vše probíhá ve stylu jazzového a moderního tance, jehož součástí jsou i nové trendy jako hip hop, funky nebo muzikálový tanec. Záleží na volbě lektora, jaký styl a muziku zvolí pro aktuální školní rok.

 

DOKUMENTY

FOTOGALERIE

zavřít